Tilbake til alle rapporter

Fortsuet t er borte. Bare en steinrøys igjen. Her ferdes rullestolbrukere og syklister.

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier av jan lygre 14:29, onsdag 11 mars 2020

Sendt til Kvam herad og Statens vegvesen region vest 1 minutt senere

Hele fortauet er borte kanter asfalt er fjernet etter et forsøk brøyting. Skaden har vore slik i fleire år. Det blir verre for kvar vinter pga brøyting i løse masser.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 15:53, onsdag 8 april 2020

  • Prøvd 5 gonger utenresultst. Prøver igjen i 2021.

    Sendt inn av jan lygre 15:53, onsdag 8 april 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter