Tilbake til alle rapporter

Gangsti har sunket over årene - Stor vanndam tvinger fotgjengere ut i veibanen/busslommen

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier av Jon.Erik.bjore@gmail.com 15:37, tor. 12 mars 2020

Sendt til Nesodden og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Over årene har gangstien på et gitt punkt over ca 2,5 meter sunket noe ned. Dette punktet fyller seg med vann etter regnvær og dreneres veldig sent ned (noen dager). Dybden på vannet er opp til 10 cm, og folk må gå ut i busslommen/veibanen for å komme videre. Dette er skummelt spesielt når bussene kommer og bør fikses. I tillegg drenerer tilslutt alt vannet ned i grunn og inn i garasjene bak.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:30, lør. 11 april 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:50, lør. 9 mai 2020

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Jon.Erik.bjore@gmail.com 20:47, lør. 6 juni 2020, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter