Tilbake til alle rapporter

Is, sørpe og skumle kanter

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 13:28, torsdag 12 mars 2020

Sendt til Statens vegvesen region øst og Løten 2 minutter senere

Langs Dalstuvegen er det veldig sporete, og det er vanskelig å skulle krysse veien for å komme til bedriftene. Haddet det vært mulig å skrap av litt nå som det er så mildt? Da dette fryser på kvelden/natta, blir det hardt og det blir veldig skarpe kanter. Bilene slår nedi hver dag... Mye tungtrafikk her også, så fint om dette kan tas tak i snarest.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Kommunen kom dagen etter, og det ble mye bedre! 😊

    Publisert anonymt 15:01, torsdag 9 april 2020, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter