Tilbake til alle rapporter

Alle veilys på Fanøy er ute av drift.

Rapportert i kategorien Gatelys av Siv Klokkernes Sandvik 21:10, mandag 23 mars 2020

Sendt til Flora og Statens vegvesen region vest 4 minutter senere

Det har ikkje vært lys på Fanøy siden nyttår, dette er rapportert til kommunen tidligere fra grendalaget i bygda, men ingenting har skjedd ennå. Vi er ganske frustrert og lei av å gå i mørket og det har vært flere nesten-ulykker pågrunn av dei manglande veilysa. Håper kommunen tek tak i dette no før noko alvorlig skjer. Sjølv om det går mot lysere tider, har vi fortsatt nokre mørke kvelder og netter foran oss ennå!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Hei Siv.

    Vi i NBN Elektro har denne på blokka for å forhåpentligvis få fiksa iløpet av uka i samarbeid med SFE. Vi skal skifte et defekt fordelingsskap som desverre slår alle lys ut av drift.

    Mvh Ørjan Tjøtta Koordinator NBN Elektro

    Sendt inn av Ørjan Tjøtta 07:43, tirsdag 24 mars 2020

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Siv Klokkernes Sandvik 13:41, tirsdag 21 april 2020, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter