Tilbake til alle rapporter

Store umerkede telehiv FV220

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Kaj Morten Teppen 23:58, man. 23 mars 2020

Sendt til Statens vegvesen region øst og Løten 2 minutter senere

Hei! Fare for skade på kjøretøy grunnet mange og store umerkede telehiv på strekningen Benningstad til Åsbygda FV220, dere må dessverre finne igjen skiltene som har stått der tidligere år… Håper dere finner det mulig etter at situasjonen vi står i nå har normalisert seg, å finne ut hva som har gått galt her etter det omfattende arbeidet som ble utført her i fjor høst.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter