Tilbake til alle rapporter

Innkjørsel er full av sne/is etter brøyting/skraping

Rapportert i kategorien Snøbrøyting anonymt 18:21, onsdag 25 mars 2020

Sendt til Sør-Varanger og Statens vegvesen region nord 4 minutter senere

Innkjøring fra vei til bolig er ikke mulig pga sne/isklumper.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fornøyd, saken ble løst om kvelden.

    Publisert anonymt 12:40, torsdag 23 april 2020, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter