Tilbake til alle rapporter

Lagring av "showutstyr" ute langs pilegrimsleden.

Rapportert i kategorien Forsøpling anonymt 18:01, fre. 27 mars 2020

Sendt til Østre Toten 4 minutter senere

Strandpromenaden på Kapp blir brukt som permanent lagring av Showutstyr fra Urbane totninger. Dette er ikke pent eller akseptabelt langs strandpromenaden. Slik har det faktisk vært flere vintere på rad. Regner med at Østre Toten kommune rydder opp med Urbane totninger. Alt som skjer om sommeren i dette området er meget positivt og koselig. Men opprydding etter endt sessong er vel lite å forlange.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 18:40, fre. 24 april 2020

  • Ble løst omgående. Meget fornøyd.

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 18:40, fre. 24 april 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?