Tilbake til alle rapporter

Mellom takene på Brinken 19 og Brinken 16 går det en ledning.Trærne den henger igjennom der har vokst, så dem begynner å bli ganske stram

Publisert av Grethe Medalen 10:11, lørdag 28 mars 2020

Sendt til Oslo 3 minutter senere

Ledningen må frigjøres fra greinene på treet, så den ikke ryker.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter