Tilbake til alle rapporter

Flere hull i veiskulder ved papp/glasskonteiner

Rapportert i kategorien Hull i vei av Andreas Sletbakk Harkestad 03:36, søndag 29 mars 2020

Sendt til Bergen og Statens vegvesen region vest 3 minutter senere

Flere dype hull i veiskulder ved papp/glasskonteiner. Høy kant fra veien til grusplass.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:17, mandag 27 april 2020

  • Høy kant fra hovedvei, dype hull og kumlokk som er mye høyere enn resten av plassen.

    Sendt inn av Andreas Sletbakk Harkestad 02:23, fredag 1 mai 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter