Tilbake til alle rapporter

Autovern dumpet

Rapportert i kategorien Dumpet skrot av Kirsti Grawert 11:01, mandag 30 mars 2020

Sendt til Kristiansund 3 minutter senere

Autovern dumpet nord for trafokiosken.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:22, tirsdag 28 april 2020

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Kirsti Grawert 11:24, tirsdag 26 mai 2020, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter