Tilbake til alle rapporter

Stolpe er ødelagt, el-tilkobling spriker.

Rapportert i kategorien Gatelys av Jon Are Eikefjord 18:58, man. 30 mars 2020

Sendt til Østre Toten og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Stolpe ser ut til å ha blitt påkjørt, El-koblingsboks spriker.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:19, man. 27 april 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:13, tir. 26 mai 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:44, tir. 23 juni 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter