Tilbake til alle rapporter

3 gatelys virker ikke

Rapportert i kategorien Gatelys av Wenche 19:50, man. 30 mars 2020

Sendt til Statens vegvesen region øst og Løten mindre enn et minutt senere

En av de nye gate lyktene virker ikke (i svingen, rett over lekeplass, nr 8) De to gatelyktene på selve lekeplassen fungerer heller ikke. Så lekeplassen er helt mørklagt

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:13, tir. 28 april 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:06, ons. 27 mai 2020

  • Lekeplassen er mørk om kvelden. Og gatelyset i svingen virker fremdeles ikke

    Sendt inn av Wenche 08:06, ons. 27 mai 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:03, ons. 24 juni 2020

  • Tok lang tid å bytte noen lyspærer. Godt det fremdeles er lysere om kvelden.

    Sendt inn av Wenche 11:03, ons. 24 juni 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:50, ons. 22 juli 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter