Tilbake til alle rapporter

Grus i Kavlebruvegen

Rapportert i kategorien Gatefeiing anonymt 23:01, onsdag 1 april 2020

Sendt til Statens vegvesen region øst og Stange 3 minutter senere

Masse grus i veien. Ser ut som det var begynt på forrige uke, men tatt bare litt og resten har blitt glemt. Skummelt for mopedkjørere. Ta også med den lille blindstubben ved nr 25, her har ikke kommunen grusa en eneste gang i vinter, så vi har måtte kasta på singel i store mengder selv

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter