Tilbake til alle rapporter

Steinblokker som kan skli ut og treffe menesker, busstopp like ved.

Publisert av Frank Endresen 09:46, søn. 5 april 2020

Sendt til Førde og Sogn og Fjordane 4 minutter senere

Større steinonblikker som kan skli ut og treffe menesker og biler. Det ser ut til at steinblokker ligger på småstein/sprukken stein og kan gli ut når som helst.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:18, søn. 3 mai 2020

  • Kommunen har teke ned lause blokker

    Sendt inn av Leif Halvor Kårstad 15:30, fre. 2 oktober 2020, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter