Tilbake til alle rapporter

Fartshump for høy, bunnpanne slår nedi

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 19:51, søndag 5 april 2020

Sendt til Bergen og Statens vegvesen region vest 3 minutter senere

Jeg kjører denne veien daglig da jeg bor i gaten. Men i dag møtte jeg en bil på vei nedover Kringlebotn med L (lærkjøring). Det førte til at jeg kunne ikke passere fartshump på best egnede sted, slik jeg vanligvis pleier, (sentrert) men måtte holde godt høyre. Kjørte ekstremt rolig, da jeg har merket meg at utformingen ikke er ideell, og enda mindre ideell etter at kjøring/slitasje har fått virke. Og ganske riktig slo bunnepannen nedi. Jeg kjører en ordinær bil som verken er senket eller gjort noe med.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:42, søndag 3 mai 2020

  • Treghet i respons

    Publisert anonymt 20:42, søndag 3 mai 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter