Tilbake til alle rapporter

Mangler grus i overgangen mellom asfalt og grusvei.

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 12:12, man. 6 april 2020

Sendt til Naustdal og Statens vegvesen region vest 3 minutter senere

Etter at det ble lagt asfalt har det blitt en stor kant i overgangen mellom asfalten og grusveien som ikke ble asfaltert. Ber om at kanten blir planert snarest, da bilene slår inn i asfaltkanten når de kjører der.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Veldig bra oppfølging. Ble ordnet dagen etter, men fungerer ikke. Grusen blir borte, og det blir fort nye hull.

    Publisert anonymt 08:58, tir. 5 mai 2020, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter