Tilbake til alle rapporter

Grusvei 'siger' inn på eiendom, river ned steinmur

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 15:43, tir. 7 april 2020

Sendt til Statens vegvesen region midt og Malvik 2 minutter senere

Grusvei på oversiden av eiendommen kjørt såpass mye at den 'sklir' inn på eiendommen. Stein-muren som skiller eiendom fra veien raser sammen jevnlig. Kan dette fikses?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter