Tilbake til alle rapporter

Ledning som har løsnet fra feste i stolpe og som ligger på bakken.

Publisert av Bjørnar Hansen 00:29, torsdag 9 april 2020

Sendt til Telemark og Porsgrunn 1 minutt senere

Ledningen har løsne fra feste i stolpen og lugger på bakken nær turstien. Adkomst via Tømmervegen 54.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Bjørnar Hansen 17:42, mandag 11 mai 2020, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter