Tilbake til alle rapporter

Lyskrysset Farmannsveien /Ekerbergsgate

Rapportert i kategorien Trafikklys av ODD MAGNE GJERSØE 17:22, lørdag 11 april 2020

Sendt til Statens vegvesen region sør og Tønsberg 3 minutter senere

Nevnt lyskryss er utrolig sein til å skifte når men kommer fra Ekebergsgate. Det tar lang tid før det skifter selv med ingen trafikk i Farmannsveien.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:00, lørdag 9 mai 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:07, søndag 7 juni 2020

  • På dette stedet har ingen ting skjedd. Det er veldig irriterene å komme til dette lyskrysset på kvelden og det ikke er trafikk i Farmannsveien. DEt tar så lang tid før man får grønt lys, noen ganger må man trykke på fotgjengerovergangen for å få grønt lys Har sett mange kjøre på rødt.

    Sendt inn av ODD MAGNE GJERSØE 11:07, søndag 7 juni 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:48, søndag 5 juli 2020

  • Det er utrolig at det er ingen som reagerer på denne tregheten i dette lyskrysset.

    Sendt inn av ODD MAGNE GJERSØE 22:48, søndag 5 juli 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter