Tilbake til alle rapporter

Kumring som smeller når biler kjører over

Rapportert anonymt 10:30, lørdag 18 april 2020

Sendt til Hedmark og Løten 5 minutter senere

Kumlokk/ring i starten av Slipervegen som har blitt forskjøvet under brøyting av veien i vinter. Det smeller i lokket når biler kjører over. Det samme skjedde for noen å siden også. Mulig at de ligger litt høyt i forhold til veibanen

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Problemet ble løst veldig fort, er fornøyd med kort responstid !

    Publisert anonymt 15:05, lørdag 16 mai 2020, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter