Tilbake til alle rapporter

Mye busker som henger i veien

Rapportert i kategorien Trær av Monica Nordmarken 13:27, tirsdag 21 april 2020

Sendt til Larvik 3 minutter senere

Det er en del trær og busker som henger ut i veien på vestsiden av veien mellom Skallebergveien 251 og 265. Bilen ripes opp hvis man møter motgående kjøretøy. Veien er smal fra før, men blir enda verre ved mye vegetasjon.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter