Tilbake til alle rapporter

Hele veien er full av hull og sprekker og i generelt elendig tilstand

Rapportert i kategorien Hull i vei av Christopher Hagen 10:24, tor. 23 april 2020

Sendt til Ørsta og Statens vegvesen region midt 1 minutt senere

Denne veien er i skammelig dårlig stand. Fylt av hull og sprekker. Enkelte steder buler asfalten opp. Biler kommer til å bli ødelagte her. Tilstanden har vært slik i 1 år +. Dette må fikses sporenstreks.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter