Tilbake til alle rapporter

Hull ved komlokk langs fortauet mellom Schiøtz vei 12b og 14.

Rapportert anonymt 11:59, lørdag 25 april 2020

Sendt til Trondheim og Sør-Trøndelag mindre enn et minutt senere

Da snøen forsvant dukket det opp et hul ved siden av kumlokk ved fortauet mellom Schiøtz vei 12b og 14. Dette er en strekning hvor store og små barn ferdes. Jeg anser det som fare for liv og helse og det bør utbedres umiddelbart.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 12:30, lørdag 23 mai 2020, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter