Tilbake til alle rapporter

Totalt 10 stk. av de nye gatelysene lyser konstant hele døgnet

Rapportert i kategorien Gatelys av Arne Holmgren, Larkollen 23:16, torsdag 30 april 2020

Sendt til Rygge og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

For en tid tilbake ble det i hele området montert nye gatelys som virker å gi godt lys og dette er jo veldig bra! Men på en strekning ved Vang lyser det hele døgnet i 10 stk. gatelys.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter