Tilbake til alle rapporter

Skeive kumlokk som slår/skaper støy når biler kjører over

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 09:16, lørdag 2 mai 2020

Sendt til Bergen og Statens vegvesen region vest 3 minutter senere

Skeive kumlokk som skaper støy/slår når biler kjører over. Kumlokket ligger på wiers-jenssens vei, i nærheten i krysset til nordahl rolfsens vei. Eg bur i nordahl rolfsens vei 23, og hører støyet godt som er plagsomt på nattestid.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter