Tilbake til alle rapporter

Opprydding nødvendig etter arbeid med stømstolper.

Rapportert anonymt 12:29, søn. 3 mai 2020

Sendt til Sør-Varanger og Finnmark 1 minutt senere

Skader etter maskinbruk i terrenget.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Befarer området, for å se hvem som har jobbet med maskin i området.

    Sendt inn av Kjell Ingvald Dervola 10:11, tir. 26 mai 2020

  • Det er ryddet nær vei.

    Publisert anonymt 13:46, ons. 24 juni 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter