Tilbake til alle rapporter

Kumlok som "slår" veldig kva gong bil køyrer over

Publisert av Bjarte Hauge 15:38, mandag 4 mai 2020

Sendt til Førde og Sogn og Fjordane 1 minutt senere

Kumloket har laga høg lyd i lang tid. Det virkar for at slag lyden tiltek i styrkje.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:25, mandag 1 juni 2020

  • Ingenting utbedring foretatt. Har også lagt merke til at det er flere kumlokk på samme strekning som også mangler pakning, noe som fører til veldig mye støy fra disse lokkene hver gang en bil kjører over dem.

    Sendt inn av Bjarte Hauge 21:25, mandag 1 juni 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter