Tilbake til alle rapporter

Manglende feieing

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Svein Lohne 19:31, man. 4 mai 2020

Sendt til Søgne og Statens vegvesen region sør 4 minutter senere

Jeg kan ikke se at dere har feid Tjønnebakken dette året. Mye sand i veien.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?