Tilbake til alle rapporter

Manglende feiing

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Svein Lohne 19:31, man. 4 mai 2020

Sendt til Statens vegvesen region sør og Søgne 4 minutter senere

Jeg kan ikke se at dere har feid Tjønnebakken dette året. Mye sand i veien.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fantastisk. Allerde på morgenen i dag var feiebilen der og gjorde en fantastisk jobb. Utrolig rask respons.

    Sendt inn av Svein Lohne 08:59, tir. 5 mai 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter