Tilbake til alle rapporter

Dårlig vei, lapping funker ikke. Blir dårlig umiddelbart igjen og hullete.

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Linda Renate Berland 21:33, mandag 4 mai 2020

Sendt til Stord og Statens vegvesen region vest 1 minutt senere

Dårlig vei, lapping funker ikke. Blir dårlig umiddelbart igjen og hullete.

Trenger en varig løsning som holder. Lappingen hjelper i en særs liten periode. Problemet vokser bare mer og mer for hver gang. Trengs utbedring en gang for alle.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:00, mandag 1 juni 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter