Tilbake til alle rapporter

Hele Havrenesvegen fra nordnes vegen til Stadionvegen er veldig dårlig spesielt ved mix kiosken

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 13:13, tir. 5 mai 2020

Sendt til Flora og Statens vegvesen region vest 2 minutter senere

Problemene er følgende ved første fartsdump etter stadionvegen er det sprekker/hull ved fartsdump hele veien videre mot vest er det sprekker og asfalt er nedslitt til laget under ute ved mix kiosken er det så dype spro i asfalten at eg hold på og krasje med motorsykkelen min i går. ligger ofte asfalt biter i veibane på strekka

Dere har lappa på denne vei biten i flere år nå, må det skje en ulykke før dere tar tak i dette?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:24, tir. 2 juni 2020

  • Som vanlig med denne gata har det ikke skjedde noe som helst, skjer det en ulykke her blir det vel litt vansklig og forklare det vekk når det er varslet av mange personer over lengre tid

    Publisert anonymt 13:24, tir. 2 juni 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter