Tilbake til alle rapporter

Manglende feiing av gate

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier av morten buran 17:37, tirsdag 5 mai 2020

Sendt til Verdal og Statens vegvesen region midt 2 minutter senere

Det er ikke blitt kjørt med feiebil i deler av falkbanen verdal..lurer på om det er avglemt pga det er blitt feiet i gatene irundt her.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Ble løst umiddelbart.kjempe😊

    Sendt inn av morten buran 23:36, tirsdag 2 juni 2020, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter