Tilbake til alle rapporter

Stabler med paller med stein hindrer utsikt of er sjenerende for nabolaget

Rapportert i kategorien Forsøpling anonymt 20:22, fredag 8 mai 2020

Sendt til Kristiansand 3 minutter senere

Bst driver og bruker gangsti som oppbevaring av paller med stein. Gravmaskiner og hengere. Hindrer utsyn for oss. Og samt stenger av område for evt brannbil ved branntilførsel.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Har ryddet opp

    Sendt inn av Stian Bliksvær 11:04, onsdag 20 mai 2020, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter