Tilbake til alle rapporter

Løst fartsskilt

Rapportert i kategorien Trafikkskilter anonymt 14:16, mandag 11 mai 2020

Sendt til Statens vegvesen region øst og Vestby 4 minutter senere

Fartsskilt på sørsiden av veien er løst. Det vugger frem og tilbake og snur seg når det blåser. Må festes skikkelig så det står rett og stødig!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:33, mandag 8 juni 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:57, mandag 6 juli 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter