Tilbake til alle rapporter

Avskiltet bil hensatt siden tidlig februar

Rapportert i kategorien Forlatte kjøretøy av Jens Hodne 07:19, tirsdag 12 mai 2020

Sendt til Kristiansand 1 minutt senere

En avskiltet Ford Mondeo har vært hensatt i gata siden tidlig februar.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Bil som er hensatt er kun flyttet lengre ned i vei. Bilen er til hinder for ferdsel og utrykningskjøretøy

    Sendt inn av Trond-Lauritz Larsen 16:05, mandag 25 mai 2020

  • Svært rask saksgang som løste problemet

    Sendt inn av Jens Hodne 07:45, tirsdag 9 juni 2020, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter