Tilbake til alle rapporter

Ødelagt asfalt, hullete og fæl på kanten av allerede tynn vei.

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 10:44, tir. 12 mai 2020

Sendt til Statens vegvesen region øst og Ullensaker 1 minutt senere

Det har vært hull i asfalten en stund. Tidligere var problemet nærmere butikken, som ble fikset, men samme problem har nå oppstått litt lengre neddi gata.

Veien er tynn uten midtstripe og ved motgående trafikk kan det fort føre til trafikkfarlige situasjoner.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 10:52, tir. 9 juni 2020, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter