Tilbake til alle rapporter

Rotter som kommer opp av kloakken og inn i huset nr 8.

Publisert av Shilpa Wedvik 19:10, onsdag 13 mai 2020

Sendt til Østfold og Fredrikstad 5 minutter senere

Skadedyrsfirma har vært på befaring i Julius Jacobsensvei 8 og rottene kommer fra den kommunale kloakken. Må tas tak i med en gang. Veldig store rotter. Se bilder. Kommunen må få på plass tiltak omgående i område rundt adressen og på utsiden/hagen på oppgitt sted.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Problemet er ikke løst. Har ikke hørt noevfra kommunen.

    Sendt inn av Shilpa Wedvik 00:13, torsdag 11 juni 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter