Tilbake til alle rapporter

Flere store 20 cm dype hull i veien

Rapportert i kategorien Hull i vei av Azra Custic 09:03, torsdag 14 mai 2020

Sendt til Moss og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Utenfor Michael Sundts gate 1. Flere store og dype hull i veien, målt til ca 20 cm på det dypeste. Asfalten er borte langs hele veikanten. Meldt inn også i 2019, uten reaksjon. Veien er nå nærmest rasert på stedet, vanskelig å kjøre utenom hullene da veien er smal fra før.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Azra Custic 11:44, torsdag 11 juni 2020, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter