Tilbake til alle rapporter

Dårlig veikant over større område.

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 13:41, torsdag 14 mai 2020

Sendt til Statens vegvesen region sør og Tønsberg 4 minutter senere

Dårlig veikant over mange år. Området dreneres ikke ved regnvær og asfaltkanten gå stadig i oppløsning. Gang og sykkel sti som er skolevei for mange barn går langs denne strekningen. Den dårlige veikanten kan skape farlige trafikk situasjoner. Utbedring må gjøres for å få en varig god vei.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:19, mandag 15 juni 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter