Tilbake til alle rapporter

Stort hull, ca 15 cm dypt midt på veien

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 18:13, fre. 15 mai 2020

Sendt til Bjugn og Statens vegvesen region midt 2 minutter senere

Dette hullet kommer tilbake selv om det fylles en gang iblant..

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Probl. løste seg etter to dager..

    Publisert anonymt 18:33, fre. 12 juni 2020, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter