Tilbake til alle rapporter

Ikke hull, men asfalt-dump

Rapportert i kategorien Hull i vei av Roger Olsen 18:26, fre. 15 mai 2020

Sendt til Bjugn og Statens vegvesen region midt 4 minutter senere

Ikke hull, men asfalt-dump ca 30cm diameter midt i veien. Veldig irriterende..

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:54, fre. 12 juni 2020

  • Rart at det ikke ble fikset, da det ble lagt asfalt flekkvis 2 km derifra!

    Sendt inn av Roger Olsen 18:54, fre. 12 juni 2020

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Roger Olsen 21:25, fre. 10 juli 2020, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter