Tilbake til alle rapporter

Hull i vei, mangler asfalt etter graving.

Rapportert i kategorien Hull i vei av Glenn Solheim 07:49, tirsdag 19 mai 2020

Sendt til Statens vegvesen region nord og Alta 1 minutt senere

Har vært lagt strømkabel til en komme i krysset inne i ved Steinfossholmen i 2018/2019. Etter det ble det et stort sår i asfalten fra midten av krysset og til Steinfossholmen 21.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 07:52, tirsdag 16 juni 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter