Tilbake til alle rapporter

Gatelys virker ikke utenfor Konsul Børs gt 25

Rapportert i kategorien Gatelys av Øystein Alsaker 13:10, tirsdag 19 mai 2020

Sendt til Bergen og Statens vegvesen region vest 4 minutter senere

Gatelyset har ikke virket i flere måneder og nå ber naboen min om å sette opp lys på huset mitt istedenfor å kontakte kommunen som ville vært det meningsfulle valget.

Dette lyset har vært i ustand tidligere men ble fikset i 2018 før det nå er i ustand igjen. Gaten er skikkelig mørk på nattetid uten dette lyset.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter