Tilbake til alle rapporter

Store hull og oppbrukt vei

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Andreas Hovin 07:59, ons. 20 mai 2020

Sendt til Statens vegvesen region midt og Melhus mindre enn et minutt senere

Vei blir reparert med kaldasfalt flere ganger i året og dette løsner en ukes tid etter reparasjon. Nå er det virkelig på tide at dette området får seg ny asfalt. Er sikkert 40år gammel denne asfalten!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 16:52, ons. 17 juni 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:29, ons. 15 juli 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:57, ons. 12 august 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 23:11, ons. 9 september 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:15, fre. 9 oktober 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:25, lør. 7 november 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:40, søn. 6 desember 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 23:50, søndag 3 januar 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter