Tilbake til alle rapporter

Manglende sikt pga hekk tilhørende Torderød gård i Elias Blix gate.

Rapportert i kategorien Park/landskap anonymt 18:19, torsdag 21 mai 2020

Sendt til Moss 1 minutt senere

På Torderødgård går det en hekk langs hele Elias Blix gate. Denne har ikke blitt vedlikeholdt. Her er det utfordringer med sikt for gående og syklister. Det er mange barn som bruker veien som skolevei.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter