Tilbake til alle rapporter

Kabler ligger i vegskulder i kryss Marinevegen/ Bjørgevegen

Rapportert i kategorien Dumpet skrot av Linda.hansen@oktan.no 16:44, fredag 22 mai 2020

Sendt til Bergen mindre enn et minutt senere

Kabler ligger på bakken i svingen/ krysset Bjørgeveien / Marinevegen Se fotos

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:30, søndag 21 juni 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter