Tilbake til alle rapporter

Stor dyp vanndam i hele undergang

Rapportert i kategorien Tette avløpsrister av Arne Knai Johansen 18:11, fredag 22 mai 2020

Sendt til Moss 4 minutter senere

I undergangen for sykkel og gangvei er det en stor dyp vanndam som dekker hele veiens bredde langt inn i undergangen. Ser ut til at det er et tett avløp. Skummelt særlig for yngre på sykkel og rulleski. Ikke mulig å passere uten å vasse til knærne for meg.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Problemet ble raskt løst av de som vedlikeholder, etter at det var gitt beskjed. Veldig bra.

    Sendt inn av Arne Knai Johansen 20:21, fredag 19 juni 2020, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter