Tilbake til alle rapporter

Løst rekkverk ned fra veien til vannet.

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier anonymt 17:42, lørdag 23 mai 2020

Sendt til Bergen og Statens vegvesen region vest 2 minutter senere

Det går en trapp ned til en gammel vaskeplass rett i fra veien og ned til vannet. Gjerdet ser helt og fint ut men samtlige stolper er rustet av i bunn så det er farlig å lene seg eller holde i. Har prøvd å varsle om dette før.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter