Tilbake til alle rapporter

Mange av trafikkskiltene, 362, langs veien her er blasse og utslitte og må skiftes ut. Det samme gjelder skiltene i Larkollveien.

Rapportert i kategorien Trafikkskilter av Johnny Rise 22:56, søndag 24 mai 2020

Sendt til Rygge og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Utslitte skilter.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:43, mandag 22 juni 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:25, mandag 20 juli 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 05:55, tirsdag 18 august 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 07:47, tirsdag 15 september 2020

  • Utrolig treghet i å få utført dette. Skiltene er utslitt for flere år siden, og må byttes.

    Sendt inn av Johnny Rise 07:47, tirsdag 15 september 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:45, onsdag 14 oktober 2020

  • Skjønner ikke vitsen med å legge inn noe på fiks gata mi, det blir ikke utført i allefall. Kommer beskjeden ikke videre?

    Sendt inn av Johnny Rise 22:45, onsdag 14 oktober 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter