Tilbake til alle rapporter

Store støvproblemmer fra veien

Publisert av ÅDNE H. JENSSEN 13:44, man. 25 mai 2020

Sendt til Sør-Varanger og Finnmark 1 minutt senere

Det er brukt en grus type uten bindigsstoffer slik at det støver noe voldsomt etter biler og øvrig trafikk. Kom og asfalter veien, eller i det aller minste må veien saltes. Dette må gjøres regelmessig da vi er avskåret fra å bruke terrasse og uteområde pga støv.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Strand holder på å støve ned .Lagt grus på veien som gjør at vi må holde vinduer stengt. Møter vi en bil ,ved trimtur er vi dekt av grus støv.

    Publisert anonymt 15:23, ons. 27 mai 2020

  • Tatt til orientering

    Sendt inn av kjde@svk.no 10:17, man. 16 november 2020, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter